warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

billboardy

2
Mar

Co wybrać, co będzie lepsze? Telebim czy billboard? Oba rozwiązania mają plusy i minusy, jednakże to za telebimem przemawia większa ilość pozytywów

telebim w mieście
Autor: warrenski
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób głowi się, co jest korzystniejsze? Billboard czy telebim? W tym temacie nie ma z pewnością jedynej i słusznej odpowiedzi, ale mimo to, przed wyborem, trzeba zapytać się, a raczej kilka pytań. Przede wszystkim, ile chcemy na to wydać? W jakim miejscu planujemy zamieścić reklamę, w jakim formacie, no i wreszcie kto powinien ją zobaczyć?
20
Aug

Zapotrzebowanie na billboardy w kraju

Reklamy, bilbordy, telebimy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Szanse tworzenia reklamy produktów i usług są u nas wyjątkowo szerokie, więc warto sięgać po optymalne dla swojej firmy rozwiązania, aby mieć pewność znakomitych szans. Rozmaite billboardy w Płocku cieszą się szczególnym uznaniem różnych przedsiębiorców. Różne branże czy firmy walczą między sobą o wybór perfekcyjnego dla siebie miejsca w mieście, gdzie będzie dumnie prezentować się reklama. Niezwykle cenne artykuły promocyjne w doskonałej cenie – tylko u nas. Klienci wybierają tylko polecane propozycje cenionej firmy.
14
Apr

Reklama outdoorowa

telebim
Autor: Steven Straiton
Źródło: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku reklama otacza nas zewsząd. Czy to w eterze, portalach w internecie, czy na dworze. Istnieje moc skutecznych metod promowania swojego biznesu. Jednym z najlepszych jest tzw. OOH – czyli reklama zewnętrzna. Spece od badań rynku są pewni co do tego, że przedsiębiorstwa posługujące się właściwie zaplanowaną reklamą outdoorową przynoszą dużo większe dochody. Z tej przyczyny dobrze jest zastanowić się nad inwestycją w tą usługę.
Syndicate content