warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

billboardy

5
Feb

Skuteczna promocja na zewnątrz, czyli jak najlepiejdotrzeć do klientów

reklama na witrynie sklepu
Autor: FaceMePLS
Źródło: http://www.flickr.com
Poszukując najlepszej postaci promocji, przedsiębiorcy próbują różnych metod. Jedną z najpowszechniejszych jest reklama zewnętrza.
2
Feb

Reklamy na mieszkaniach w Gdańsku jedną z technik efektywnej promocji

Kilka reklam przy ulicy
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Ze względu na kłopotliwą konkurencję i napływ różnego rodzaju produktów, reklama ma współcześnie ogromne znaczenie i warto mieć to na względzie, kiedy planuje się założenie własnej firmy.
2
Feb

Wypromuj swoją firmę lub produkty decydując się na reklamę na ekranach LED

Billboard
Autor: ING Group
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy szukamy skutecznego pomysłu na reklamę swojej firmy powinniśmy zainteresować się reklamą outdoorową. Codziennie poruszając się autem bądź autobusem widzimy co jakiś czas przy drogach duże reklamy, które często zwracają uwagę przechodniów.
2
Mar

Co wybrać, co będzie lepsze? Telebim czy billboard? Oba rozwiązania mają plusy i minusy, jednakże to za telebimem przemawia większa ilość pozytywów

telebim w mieście
Autor: warrenski
Źródło: http://www.flickr.com
Mnóstwo osób się zastanawia, co jest korzystniejsze? Billboard czy telebim? W tej kwestii nie ma tak naprawdę jednoznacznej odpowiedzi, ale mimo to, przed wyborem, trzeba zadać sobie pytanie, a raczej kilka pytań. Po pierwsze, ile pieniędzy możemy na to przeznaczyć? W jakim miejscu planujemy zamieścić reklamę, w jakim formacie, no i wreszcie jaki jest jej target?
20
Aug

Zapotrzebowanie na billboardy w kraju

Reklamy, bilbordy, telebimy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Opcje tworzenia reklamy produktów oraz usług są w naszym kraju niezwykle rozbudowane, więc warto sięgać po optymalne dla swojej firmy rozwiązania, aby mieć pewność najlepszych szans. Różnego typu billboardy w Płocku cieszą się szczególnym uznaniem rozmaitych przedsiębiorców. Poszczególne branże oraz firmy walczą między sobą o wybór perfekcyjnego dla siebie miejsca w mieście, gdzie będzie dumnie prezentować się reklama. Szczególnie atrakcyjne artykuły promocyjne w niskiej cenie – jedynie u nas. Klienci wybierają jedynie polecane propozycje cenionej firmy.
14
Apr

Reklama outdoorowa

telebim
Autor: Steven Straiton
Źródło: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku reklama otacza nas z każdego kąta. Czy to w eterze, portalach internetowych, czy na zewnątrz. Istnieje moc świetnych wariantów promowania swojego biznesu. Jednym z najskuteczniejszych jest tzw. OOH – czyli reklama outdoorowa. Eksperci od badania rynku są pewni co do tego, że przedsiębiorstwa posługujące się odpowiednio zaplanowaną reklamą zewnętrzną przynoszą o wiele większe dochody. Z tej przyczyny warto zastanowić się nad inwestycją w tą usługę.
Syndicate content