warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

billboardy

5
Feb

Skuteczna promocja na zewnątrz, czyli jak najlepiejdotrzeć do klientów

reklama na witrynie sklepu
Autor: FaceMePLS
Źródło: http://www.flickr.com
Poszukując najlepszej postaci promocji, przedsiębiorcy próbują różnych metod. Jedną z najpowszechniejszych jest reklama zewnętrza.
2
Feb

Reklamy na mieszkaniach w Gdańsku jedną z technik efektywnej promocji

Kilka reklam przy ulicy
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Przez wzgląd na dużą konkurencję i napływ różnego rodzaju artykułów, reklama ma dzisiaj priorytetowe znaczenie i warto wziąć to pod uwagę, gdy planuje się założenie swojej działalności.
2
Feb

Wypromuj swoją firmę lub produkty decydując się na reklamę na ekranach LED

Billboard
Autor: ING Group
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy szukamy skutecznego pomysłu na reklamę swojej firmy powinniśmy zainteresować się reklamą outdoorową. Codziennie poruszając się autem bądź autobusem widzimy co jakiś czas przy drogach duże reklamy, które często zwracają uwagę przechodniów.
2
Mar

Co wybrać, co będzie lepsze? Telebim czy billboard? Oba rozwiązania mają plusy i minusy, jednakże to za telebimem przemawia większa ilość pozytywów

telebim w mieście
Autor: warrenski
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób myśli, co jest lepsze? Billboard czy telebim? W tej kwestii nie ma tak naprawdę jedynej i słusznej odpowiedzi, lecz mimo to, przed zadecydowaniem, trzeba zapytać się, a raczej kilka pytań. Po pierwsze, ile pieniędzy możemy na to przeznaczyć? W jakim miejscu planujemy zamieścić reklamę, w jakim formacie, no i wreszcie jaki jest jej target?
20
Aug

Zapotrzebowanie na billboardy w kraju

Reklamy, bilbordy, telebimy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Opcje tworzenia reklamy produktów i usług są w naszym kraju niesamowicie rozbudowane, więc warto sięgać po rewelacyjne rozwiązania, aby być pewnym najlepszych szans. Różnego typu billboardy w Płocku cieszą się ogromnym uznaniem różnych przedsiębiorców. Rozmaite branże oraz firmy walczą między sobą o wybór perfekcyjnego dla siebie miejsca w mieście, gdzie będzie dumnie prezentować się reklama. Szczególnie atrakcyjne artykuły promocyjne w doskonałej cenie – jedynie u nas. Klienci wybierają głównie polecane propozycje lubianej firmy.
14
Apr

Reklama outdoorowa

telebim
Autor: Steven Straiton
Źródło: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku reklama otacza nas ze wszystkich stron. Czy to w radiu, stronach w internecie, czy na dworze. Istnieje dużo świetnych wariantów reklamowania swojego biznesu. Jednym z najskuteczniejszych jest tzw. OOH – czyli reklama zewnętrzna. Eksperci od badań konsumentów są zgodni co do tego, że przedsiębiorstwa posługujące się odpowiednio zaplanowaną reklamą outdoorową przynoszą o wiele większe zyski. Dlatego dobrze jest zastanowić się nad inwestycją w tą usługę.
Syndicate content