warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

fundusze

5
Feb

Sposób na zatory finansowe oraz ożywienie biznesu

rozliczenia
Autor: Jacob Edward
Źródło: http://www.flickr.com
Zakład pracy do swojej aktywności potrzebuje funduszy, przy czym słowo to ma wielce szerokie znaczenie. Znaczy albowiem tak zasoby ludzkie (kapitał ludzki) jak i finansowe. W dobrze działającym przedsiębiorstwie oba owe warianty rezerw winny być doskonale spożytkowane.
4
Dec

Finanse i dofinansowania dla przedsiębiorców

Pieniądze Euro
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto pracuje na własny rachunek, powinien być dobrze poinformowany w zasadach finansowania przedsiębiorstw. Mniejsze i większe firmy – wszystkie chcą wsparcia, które może pomóc im rozrastać się czy powiększyć swe opcje. Tak zwane fundusze unijne dla małych firm to często poruszana kwestia przez osoby będące w tym biznesie od jakiegoś czasu. Niemniej ważna kwestia jest to dla tych, którzy swoje przedsiębiorstwo dopiero zaczynają rozbudowywać.
17
May

Z jakich źródeł niewielkie spółki mogą pozyskać kapitał?

W naszym kraju funkcjonuje spora liczba malutkich spółek. Spółki, które dopiero rozpoczynają działalność mogą posiadać kłopoty z uzyskaniem funduszy na ich rozwinięcie. Skąd mogą je uzyskać?
13
Aug

Na czym tak naprawdę polega elektroniczny obieg dokumentów w biurze?

przykładowa faktura
Autor: VLCineaste
Źródło: http://www.flickr.com
Niemało firm, poza trudnościami z własną bieżącą działalnością, w czasie której muszą optymalnie pracować i ustawicznie starać się o klienta, ma rozmaitego typu trudności związane z powinnościami określonymi przez różne urzędy. Na szczęście pojawia się coraz więcej prekursorskich rozwiązań, dzięki którym można przyśpieszyć określone procedury, co pozwala przede wszystkim na oszczędność czasu i wydajny obieg dokumentów. Warto mieć także na uwadze fakt, że firmy są zobowiązane do gromadzenia wielu dokumentów, (które mogą być weryfikowane przez specjalne urzędy), co nieraz sprawia dodatkowe trudności m.in. z archiwizacją dokumentacji.
7
Aug

Bezpieczne wakacje z kantorem

kantor wymiany walut
Autor: blu-news.org
Źródło: http://www.flickr.com
Lato na półmetku. Jedni z nas właśnie rozpakowują walizki, inni wytęskniony urlop mają wciąż przed sobą. Jeżeli marzą nam się zagraniczne wojaże, warto zastanowić się gdzie wymienić złotówki na walutę kraju, do którego się udajemy. W razie dokonania nieprzemyślanego wyboru, koszty wymiany większej ilości gotówki mogą być bowiem zawyżone.
Syndicate content