warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

fundusze

5
Feb

Sposób na zatory finansowe oraz ożywienie biznesu

rozliczenia
Autor: Jacob Edward
Źródło: http://www.flickr.com
Zakład pracy do swej aktywności wymaga kapitału, jednak słowo to ma wielce szerokie znaczenie. Znaczy bowiem tak rezerwy osobowe (kapitał ludzki) jak także pieniężne. W poprawnie działającym przedsiębiorstwie oba owe typy rezerw winny być optymalnie zagospodarowane.
4
Dec

Finanse i dofinansowania dla przedsiębiorców

Pieniądze Euro
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto działa na własną rękę w gospodarce, musi być dobrze zorientowany w regułach finansowania przedsiębiorstw. Mniejsze czy większe firmy – wszystkie wymagają wsparcia, które może pomóc im rozrosnąć się czy powiększyć swe opcje. Tak zwane fundusze unijne dla małych firm to niezwykle często poruszana kwestia przez osoby znajdujące się w tym biznesie od jakiegoś czasu. Niemniej istotna kwestia jest to dla tych, którzy swoje przedsiębiorstwo dopiero zaczynają rozbudowywać.
17
May

Z jakich źródeł niewielkie spółki mogą pozyskać kapitał?

W Polsce działa coraz większa liczba malutkich spółek. Spółki, które jednak rozpoczynają działalność mogą posiadać kłopoty z uzyskaniem funduszy na ich rozwój. Skąd mogą je zyskać?
13
Aug

Na czym tak naprawdę polega elektroniczny obieg dokumentów w biurze?

przykładowa faktura
Autor: VLCineaste
Źródło: http://www.flickr.com
Niemało firm, poza trudnościami z własną bieżącą działalnością, w czasie której muszą optymalnie pracować i ustawicznie starać się o klienta, ma rozmaitego typu trudności związane z powinnościami określonymi przez różne urzędy. Na szczęście pojawia się coraz więcej prekursorskich rozwiązań, dzięki którym można przyśpieszyć określone procedury, co pozwala przede wszystkim na oszczędność czasu i wydajny obieg dokumentów. Warto mieć także na uwadze fakt, że firmy są zobowiązane do gromadzenia wielu dokumentów, (które mogą być weryfikowane przez specjalne urzędy), co nieraz sprawia dodatkowe trudności m.in. z archiwizacją dokumentacji.
7
Aug

Bezpieczne wakacje z kantorem

kantor wymiany walut
Autor: blu-news.org
Źródło: http://www.flickr.com
Sezon urlopowy w pełni. Jedni z nas jeszcze nie zdążyli ochłonąć po ekscytującej wycieczce, inni tak długo wyczekiwany urlop mają wciąż przed sobą. Jeżeli marzą nam się egzotyczne wyjazdy, dobrze jest zainteresować się wcześniej gdzie wymienić złotówki na walutę kraju, do którego się udajemy. W sytuacji dokonania niewłaściwego wyboru, koszty wymiany większej ilości gotówki mogą być bowiem zawyżone.
Syndicate content