warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

zatrudnienie

5
Dec

uzyskanie funduszy unijnych

fundusz
Autor: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com
Małe zaciekawienie funduszami europejskimi wśród drobnych firm wypływa z ich kiepskich doświadczeń w tym obszarze z poprzedniego czasu pomocowego i niski stopień zaufania do instytucji nimi rozporządzającymi.
Przedsiębiorcy, jacy zdecydują się pozyskać fundusze unijne dla małych firm, będą mogli przeznaczyć środki pieniężne na zwiększenie rezerw materialnych i niematerialnych, w tym zakupienie środków trwałych, oraz zwiększenie obszarów zawodowych kadry.
11
Aug

Warte rozważenia propozycje pracy krótkotrwałej od Agencji Pracy

rekruter
Autor: Benjamin Linh VU
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo ludzi chętnie szuka pracy tymczasowej za pośrednictwem Agencji Pracy. Wartością takiego rozwiązania bezsprzecznie jest to, że agencja pracy poznań pozwala na szybkie odkrycie wielu ciekawych ofert pracy - w kraju, a także za granicą.
13
May

Odnalezienie właściwej oferty pracy – działalność zależna od wielu różnych czynników.

Spotkanie, zebranie
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Obecnie bardzo dużo jednostek właściwie w każdym wieku szuka zatrudnienia. Zdaje się, że szans jest bardzo dużo jednakże jest to uzależnione od regionu, w którym się tej pracy szuka. Z pewnością nie jest to łatwa czynność, która najczęściej pochłania dość sporo czasu.
Syndicate content