warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Facebook

5
Feb

”Nie ma cię na facebooku? Nie istniejesz”, czyli formy promocji firmy w internecie

usługi internetowe
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet najlepiej stworzona strona www, dopracowana w najmniejszych szczegółach i zawierająca atrakcyjną treść, nie spełni swojego zadania, jeśli mało kto na nią trafi. Czasy, kiedy wystarczyło wykreować ciekawą stronę i czekać na szturm klientów, odeszły bezpowrotnie.
18
Jan

Działania marketingowe prowadzone za pośrednictwem sieci WWW

Facebook login
Autor: Linux Screenshots
Źródło: http://www.flickr.com
Większa część ludzi współcześnie wie, jak ważnym przyrządem jest Internet. Internet to medium wykorzystywane w bardzo wielu aspektach życia tak osobistego, jak i zawodowego. Internet służy w dużej mierze do tworzenia i utrzymywania kontaktów z pozostałymi ludźmi, oprócz tego jest również miejscem, w którym zdobywa się wiele ciekawych informacji na różne tematy.
17
Jan

Co robić, aby wreszcie mieć tę firmę, która generuje zysk?

Agencja interaktywna Artefakt
Trzeba zwrócić uwagę, że choć w istocie ciężko prowadzi się swoją firmę, to jednakże nie można mówić, iż jeśli będziemy bardzo mocno się starali, to nie damy sobie rady. Jednakże oczywiście należy zachować ostrożność.
5
Dec

Od czego należy zacząć proces tworzenia profilu trzeba Fanpage na Facebooku?

chicago symphony fan page
Autor: Cambodia4kids.org Beth Kanter
Źródło: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie, zapewne zadajemy sobie pytanie czemu warto reklamować się na Facebooku. Otóż jak najbardziej warto! Jeżeli utworzymy profesjonalny profil na Facebooku i skusimy się na prowadzenie fanpage możemy jeszcze lepiej reklamować swą markę, sklep, usługę w sieci oraz zacieśniać relacje z nabywcami. Dzięki temu możemy poznawać potrzeby internautów i odpowiadać na nie.
27
Jan

W jaki sposób zachęcić userów do swej strony internetowej

Wyszukiwarka google
Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób zajmujących się własnym biznesem, działalnością artystyczną bądź organizacją charytatywną wymaga znakomicie prosperującej i przejrzystej strony internetowej. Znakomicie prowadzone strony www pełnią bardzo kluczowe funkcje informacyjne , a także marketingowe, ponieważ wielu userów – szczególnie młodych – nieraz znajduje pewne towary właśnie za pomocą internetu.
Syndicate content