warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Facebook

5
Feb

”Nie ma cię na facebooku? Nie istniejesz”, czyli formy promocji firmy w internecie

usługi internetowe
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet wyśmienicie stworzona strona internetowa, dopracowana w najmniejszych szczegółach i zawierająca ciekawą treść, nie spełni swojego zadania, jeśli jej oglądalność będzie nikła. Czasy, kiedy wystarczyło stworzyć atrakcyjną stronę i czekać na szturm użytkowników, odeszły bezpowrotnie.
18
Jan

Działania marketingowe prowadzone za pośrednictwem sieci WWW

Facebook login
Autor: Linux Screenshots
Źródło: http://www.flickr.com
Większa część ludzi aktualnie wie, jak znaczącym narzędziem stał się Internet. Internet to medium wykorzystywane w bardzo wielu aspektach życia zarówno osobistego, jak i zawodowego. Sieć służy w dużym stopniu do tworzenia i prowadzenia kontaktów z pozostałymi osobami, oprócz tego jest również miejscem, gdzie zdobywa się wiele interesujących informacji na różne tematy.
17
Jan

Co robić, aby wreszcie mieć tę firmę, która generuje zysk?

Agencja interaktywna Artefakt
Trzeba mieć na uwadze, że chociaż w istocie trudno prowadzi się własną firmę, to jednak nie można rzec, iż jeżeli będziemy mocno się starali, to nie damy sobie rady. Jednak oczywiście należy uważać.
5
Dec

Od czego należy zacząć proces tworzenia profilu trzeba Fanpage na Facebooku?

chicago symphony fan page
Autor: Cambodia4kids.org Beth Kanter
Źródło: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie, zapewne zadajemy sobie pytanie czemu warto reklamować się na Facebooku. Otóż jak najbardziej warto! Jeżeli utworzymy profesjonalny profil na Facebooku i skusimy się na prowadzenie fanpage możemy jeszcze lepiej reklamować swoją markę, sklep, usługę w sieci oraz zacieśniać kontakty z nabywcami. Dzięki temu możemy poznać wymagania internautów i odpowiadać na nie.
27
Jan

W jaki sposób zachęcić userów do swej strony internetowej

Wyszukiwarka google
Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo osób zajmujących się swoim biznesem, działalnością artystyczną bądź organizacją charytatywną wymaga idealnie funkcjonującej i miłej dla oka strony internetowej. Profesjonalnie prowadzone strony www spełniają bardzo kluczowe funkcje informacyjne oraz marketingowe, ponieważ wielu userów – zwłaszcza młodych – nieraz odnajduje pewne usługi właśnie za pomocą internetu.
Syndicate content