warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kapitał

17
May

Z jakich źródeł niewielkie spółki mogą pozyskać kapitał?

W Polsce działa coraz większa liczba małych spółek. Spółki, które dopiero zaczynają działalność mogą mieć problemy z zyskaniem funduszy na ich rozwój. Skąd mogą je pozyskać?
29
Dec

Wybierz do siebie najbardziej korzystną opcję !

finanse
Autor: Rental Realities
Źródło: http://www.flickr.com
Formy oszczędzania mogą być rozliczne i zależą przede wszystkim od indywidualnych wyborów osób dysponujących wolnym kapitał. Poniektóre osoby będą inwestować w nieruchomości mieszkalne albo komercyjne i ryzykować tym, czy odnajdą na nie najemców, a dodatkowo czy okres trwania umowy najmu nie dostarczy przykrych niespodzianek. Oczywiście taka lokata wymaga większych nakładów pieniężnych, natomiast czas jej zwrotu jest bardzo długotrwały.
10
Jun

Coraz większa wagę przykłada się do gospodarowania zasobami ludzkimi. Co to właściwie jest?

human resources
Autor: Victor1558
Źródło: http://www.flickr.com
Systemy zarządzania zasobami ludzkimi (z angielskiego Human Resources Management) posiada zestaw aplikacji które służą menadżerom do zrobienia zadań związanych z personelem.
W naszym świecie wartość firmy obejmują zasoby ludzkie (ZL).
6
Jun

Jakie są typy obligacji?

Notowania giełdowe
Autor: NewConncet.info
Źródło: http://www.newconnect.info
Obligacje to jedne z papierów wartościowych, które wpuszczane są do obiegu rynkowego w serii. W papiery wartościowe typu obligacje emitent, czyli osoba, która wypuszcza je na ogólny rynek deklaruje, że zostaje dłużnikiem obligatariusza i przez to zobowiązał się do wypełnienia określonego świadczenia.
Syndicate content