warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kapitał

5
Feb

Sposób na zatory finansowe oraz ożywienie biznesu

rozliczenia
Autor: Jacob Edward
Źródło: http://www.flickr.com
Zakład pracy do swojej aktywności potrzebuje funduszy, przy czym słowo to ma wielce szerokie znaczenie. Znaczy albowiem tak zasoby ludzkie (kapitał ludzki) jak i finansowe. W dobrze działającym przedsiębiorstwie oba owe warianty rezerw winny być doskonale spożytkowane.
17
May

Z jakich źródeł niewielkie spółki mogą pozyskać kapitał?

W naszym kraju funkcjonuje spora liczba malutkich spółek. Spółki, które dopiero rozpoczynają działalność mogą posiadać kłopoty z uzyskaniem funduszy na ich rozwinięcie. Skąd mogą je uzyskać?
29
Dec

Wybierz do siebie najbardziej korzystną opcję !

finanse
Autor: Rental Realities
Źródło: http://www.flickr.com
Formy oszczędzania mogą być różne i zależą przede wszystkim od osobistych wyborów osób dysponujących wolnym kapitał. Poniektóre osoby będą wkładać w majątki mieszkalne lub komercyjne oraz ryzykować tym, czy znajdą na nie dzierżawców, a dodatkowo czy okres trwania umowy najmu nie dostarczy dokuczliwych niespodzianek. Naturalnie takowa lokata wymaga większych nakładów pieniężnych, tudzież czas jej zwrotu jest bardzo długotrwały.
10
Jun

Coraz większa wagę przykłada się do gospodarowania zasobami ludzkimi. Co to właściwie jest?

human resources
Autor: Victor1558
Źródło: http://www.flickr.com
Systemy umożliwiające zarządzanie zasobami ludzkimi (z angielskiego Human Resources Management) zawiera zestaw aplikacji które mogą posłużyć menadżerom do zrobienia zadań powiązanych z personelem. W aktualnym świecie koszt firmy stanowią zasoby ludzkie (ZL).
6
Jun

Jakie są typy obligacji?

Notowania giełdowe
Autor: NewConncet.info
Źródło: http://www.newconnect.info
Obligacje to jedne z akcji, które wpuszczane są do obiegu w serii. W papierach wartościowych takich jak obligacje emitent, a więc osoba, która wypuszcza je na ogólny rynek deklaruje, że staje się dłużnikiem obligatariusza a przez to zobowiązuje się do zrealizowania określonego świadczenia.
Syndicate content