warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

biznes

5
Feb

Jak rozmnożyć swoje pieniądze?

Sprzątanie biur
Źródło: sprzataniefirm.pl
Chcesz zainwestować własne pieniądze? Cóż, można śmiało powiedzieć, że możliwości nie brakuje. Weźmy chociażby pod uwagę to by założyć firmę! W szczególności Warszawa to miasto, w którym właściciele firm mają okazję rozwinąć skrzydła. I chociaż ryzyko w biznesie jest spore, to i tak powinniśmy sobie poradzić.
5
Feb

Wycena przedsiębiorstwa i nieruchomości

wycena nieruchomości
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Wycena przedsiębiorstwa dokonywana jest z wielu przyczyn. Jednym z nich jest sprzedaż firmy lub jej fuzja z inną firmą. Można jej również dokonać w przypadku planów przejęcia udziałów w przedsiębiorstwie przez spółki prawa handlowego, poszukiwania inwestora, czy ubiegania się o kredyt.
2
Feb

Czy obecnie warto dać reklamę w Google AdWords?

Strona internetowa
Autor: Chris Dlugosz
Źródło: http://www.flickr.com
W współczesnych czasach reklama i marketing są istotnymi dziedzinami funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Nie wystarczy mieć najlepszego tworu na rynku, ażeby pokonać konkurencję. Powinno się mieć dobrą sprzedaż, reklamę. Za sprawą sprzedaży i reklamy konsumenci dowiedzą się, że dana firma ma nadzwyczaj dobry produkt.
2
Feb

Czego konkretnie potrzebujemy w profesjonalnym salonie wellness?

piersi
Autor: Piotr loop
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi decyduje się na zostawienie swojej nudnej prac w korporacji i rozkręcenie swojego biznesu. Jeśli Ty także się nad tym zastanawiasz, przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, w które branże obecnie opłaca się zainwestować i czego dokładnie będziesz potrzebować na początek!


Gabinety urody


Jeżeli jesteś kobietą, bez wątpliwości powinnaś postawić na pewną branżę, na której się świetnie znasz.
17
Jan

Co to jest controlling, czyli praktyczne budżetowanie firmy

Biznesmen w pracy
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Kontrola środków finansowych jest ważnym aspektem działalności każdej firmy. Trudno sobie wyobrazić szefostwo firmy, która przechodzi sukces rynkowy i wzrasta finansowo bez profesjonalnych analityczno-planowych decyzji. Rzadko kiedy sukces ekonomiczny jest skutkiem pokerowej zagrywki lub splotu przyjaznych warunków.
5
Dec

Pieniądze firmy

firma
Autor: istock
Źródło: istockphoto.com
Jeżeli mamy firmę musimy pamiętać, że będzie sporo pracy, zwłaszcza w czasie , gdy będziemy rozkręcać działalność. Poza milionami biurowych spraw musimy pamiętać o tym, by otworzyć konto dla firmy. Ale nim założymy konto powinniśmy sprawdzić, który bank da najbardziej sensowną ofertę. Wiele zależy również od tego, co konkretnie jest nam niezbędne. Powinniśmy sami pomyśleć, czy najistotniejsze będzie to, czy nie będziemy mieli opłat za prowadzenie konta, czy może to, że będą darmowe bankomaty.
29
Jun

W jaki sposób umeblować sklep spożywczy?

malowidło - sklep
Autor: Gordon Joly
Źródło: http://www.flickr.com
Lokalne sklepy osiedlowe, są częstokroć alternatywą dla ogromnych marketów. Mimo, że są trochę droższe, możemy w nich znaleźć zarówno wyroby powszedniego użytku jak także te „eko” i z wyższej półki.
18
Apr

Przykładowe problemy biznesmenów zatrudniających w swoim biznesie pracowników

firma
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzenie indywidualnej działalności gospodarczej jest powiązane z niemałymi korzyściami, jednakże należy pamiętać przede wszystkim o obowiązkach. Biznesmeni zatrudniający pracowników muszą przestrzegać obowiązujących przepisów, zapewniając kadrze odpowiednie warunki pracy. Należy skierować uwagę na najpopularniejsze kłopoty, z którymi boryka się niejeden biznesmen.
7
Mar

Jakie formalności wiążą się z założeniem własnej firmy?

dokumenty w firmie
Autor: Tony Webster
Źródło: http://www.flickr.com
W czasach, kiedy poziom bezrobocia jest naprawdę wysoki szansą na znalezienie pracy okazuje się być założenie własnej działalności gospodarczej. Zakładanie firmy wiąże się oczywiście z rozmaitymi formalnościami. Na szczęście nie są one nadmiernie skomplikowane.
14
Dec

Pomysł na swoją firmę, czyli każdy samochód nie jeździ bez paliwa

samochód
Autor: Yahya S.
Źródło: http://www.flickr.com
Ogromne bezrobocie w Polsce sprawiło, że mnóstwo osób podejmuje decyzję o otworzeniu własnej firmy. Pomysłów jest ogrom, ale nie wszystkie mogą okazać się sukcesem. Wśród tych, które mogą być strzałem w dziesiątkę znajdują się firmy, których oferta skierowana jest do kierowców, których przecież na polskich drogach nie brakuje. Co taka firma może robić?
Syndicate content