warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

biznes

29
Jun

W jaki sposób umeblować sklep spożywczy?

malowidło - sklep
Autor: Gordon Joly
Źródło: http://www.flickr.com
Lokalne osiedlowe sklepy, są częstokroć alternatywą dla ogromnych marketów. Mimo, iż są trochę droższe, można w nich znaleźć zarówno produkty powszedniego użytku jak także te „eko” i z wyższej półki.
18
Apr

Przykładowe problemy biznesmenów zatrudniających w swoim biznesie pracowników

firma
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzenie indywidualnej działalności gospodarczej wiąże się ze znacznymi korzyściami, ale musimy pamiętać także o obowiązkach. Przedsiębiorcy zatrudniający pracowników muszą przestrzegać obowiązującego prawa, gwarantując kadrze optymalne warunki pracy. Należy skierować uwagę na najpopularniejsze problemy, z którymi zmaga się niejeden biznesmen.
7
Mar

Jakie formalności wiążą się z założeniem własnej firmy?

dokumenty w firmie
Autor: Tony Webster
Źródło: http://www.flickr.com
W czasach, kiedy poziom bezrobocia jest naprawdę wysoki szansą na wyjście z bezrobocia okazuje się być założenie własnej firmy. Zakładanie firmy wiąże się oczywiście z rozmaitymi formalnościami. Na szczęście nie są one nadmiernie skomplikowane.
14
Dec

Pomysł na swoją firmę, czyli każdy samochód nie jeździ bez paliwa

samochód
Autor: Yahya S.
Źródło: http://www.flickr.com
Wysokie bezrobocie w naszym kraju sprawiło, że bardzo dużo osób podejmuje decyzję o otworzeniu własnej firmy. Pomysłów jest bardzo dużo, ale nie wszystkie mogą okazać się sukcesem. Wśród tych, które mogą stać się strzałem w dziesiątkę znajdują się przedsiębiorstwa, których oferta stworzona jest z myślą o kierowcach, których przecież na polskich drogach nie brakuje. Co taka firma może robić?
3
Dec

Chcesz urządzić spotkanie szkolące albo konferencję? W grodzie Kraka wyszukasz naprawdę wygodne obiekty konferencyjne!

sale szkoleniowe kraków
Autor: Oregon Department of Transportation
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami mają miejsce sytuacje, kiedy nieodzowna okazuje się większa i komfortowa sala zaadaptowana na potrzeby wydarzeń, wystąpień i szkoleń. Bywa tak w chwili, kiedy pragniemy zorganizować jakieś kursy, szkolenia, jak też sympozja albo negocjacje biznesowe z większą grupą uczestników. Taka sala powinna okazać się wygodna i przestronna, aby zagwarantować zebranym jak najlepsze warunki. Pomyślnie w obecnych czasach nie brakuje dogodnych budynków zaprojektowanych dla biznesu i możemy je wynajmować w każdym mieście.
25
Nov

Wymiana wizytówek to bardzo ważny element niejednego spotkania biznesowego.

wydruk wizytówek
Autor: César Santiago Molina
Źródło: http://www.flickr.com
Niewielki biały kartonik z często czarnymi, drukowanymi literami, niemal od zawsze był synonimem kultury oraz szacunku. Współcześnie jest stałym elementem zebrań biznesowych lub spotkań towarzyskich, w trakcie których nawiązujemy nowe znajomości. Wizytówki, bo to o nich mowa, współtowarzyszą nam już od dziesięcioleci i nic nie wskazuje na to, aby coś miało się pod tym względem odwrócić. Historycy sądzą, iż pierwsze wizytówki ukazały się w Europie już w XVII wieku, niemniej ich funkcja była zgoła inna od tej znanej nam dziś. Obecnie wizytówki stanowią integralny atrybut obiadu biznesowego.
14
Oct

Jakie są sposoby, aby zarobić pieniądze? Być może własny biznes będzie dobrym na to sposobem

monety
Autor: Public Domain Photos
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach jest oczywiście spora liczba sposobów na wzbogacenie się, ale sami musimy zadecydować na jaki się zdecydujemy. Nie ma żadnej wątpliwości, iż własny biznes będzie tu świetnym pomysłem, gdyż wtedy jest okazję na to, aby samemu sobie szefować, z tego powodu też wiele osób chętnie się na to decyduje, mimo, że nie posiadają zbyt dużego doświadczenia.
8
Oct

Po co projektowane są stojaki metalowe a także jakie będzie ich zastosowanie?

regały w magazynie
Źródło: www.foter.com
Dzisiaj bardzo wielu ludzi prowadzi biznes powiązany z handlem. Właśnie Ci ludzie wiedzą, iż dobra charakterystyka towaru a także reklama to połowa triumfu. To istotnie za ich pomocą jest się w stanie w bardzo prosty i ekspresowy sposób poprawić sprzedaż swoich towarów. Istotnie dlatego tak wielu właścicieli sklepów decyduje się na zakup dogodnych stojaków, jakie pełnią funkcję marketingową.
7
Aug

Dość ciekawym sposobem na biznes jest sprowadzanie towaru z Chin. Czy wiesz jak się do tego zabrać?

kartony z papierami
Autor: kathryn
Źródło: http://www.flickr.com
Całkiem wspaniałym pomysłem na biznes jest towar transportowany z Chin. W wielu przypadkach jednak, by rozpocząć\zaczynać potrzeba kontaktów w tak dalekim kraju. Przy niedoborze fizycznego kontaktu z firmą mamy szansę napisać wiadomość do różnych firm. Wspaniale w tego typu wiadomości spytać się o produkty, formy płatności czy wysyłkę.
16
Jul

Jesteś najlepszym informatykiem i sądzisz, iż praca w IT jest dla Ciebie? Przeczytaj ten materiał i dowiedź się czym mógłbyś się zająć

programowanie
Autor: hackNY.org
Źródło: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę bardzo dużo studentów pragnie założyć prywatną firmę i być rzetelnym przedsiębiorcą. To wszystko jest możliwe, ponieważ aktualnie rynek jest otwarty na nowe pomysły oraz spółki.
Syndicate content