Archiwa tagu: dochód

dochód

Specjalistyczne rozwiązania i pomoc na wysokim poziomie

Przedsiębiorstwa rozbudowują się w bieżących czasach w niesamowitym tempie. Sukcesywnie jest to wykorzystywane przez ekspertów, którzy przygotowują zestawy danych. Nieprzerwanie dopracowywana oferta trafia do szerokiego grona konsumentów, którzy doceniają starania fachowców. Gdy zwrócimy uwagę na warunki, jakimi charakteryzuje się aktualnie zakup bazy danych, warto wziąć pod lupę nie tylko wymagania cenowe. W naszym kraju działa kilkudziesięciu dostawców takich baz, więc warto zaznajomić się z ofertą każdego z nich.

Rozliczenie PIT, a sprawa 1% podatku – co powinniśmy mieć w pamięci?

Każdy podatnik ma możliwość przekazania swojego 1% podatku organizacji potrzebującej. To jest proste i nic nie kosztuje, a może komuś bardzo pomóc. PIT jest obowiązkowym rozliczeniem podatku dla każdego Polaka otrzymującego dochody w danym roku podatkowym. Trzeba rozliczyć się najpóźniej do końca kwietnia roku następnego.

Rozliczanie się z podatków w 2016 – co warto wiedzieć

Coroczne rozliczanie się z podatku to dla wielu osób bardzo trudny orzech do zgryzienia. Dotyczy to szczególnie osób, jakie zarabiają dochody z różnorodnych źródeł, prowadzą własną firmę lub, paradoksalnie, otrzymują najróżniejsze ulgi , a także stypendia. Do tego potrafią jeszcze dojść tak złożone sprawy, jak przykładowo rozliczenie darowizn bądź wygranych z konkursów lub podział alimentów po rozejściu się małżonków.

Elektroniczne składanie oświadczenia podatkowego- to prostsze niż myślisz

Elektroniczne rozliczanie oświadczenia podatkowego jest bardzo łatwe i zajmie jedynie parę minut. Jeżeli są, więc Państwo znużeni marnowaniem swojego cennego czasu w kolejce na poczcie lub w ”skarbówce”, gorliwie zachęcamy do bliższego zapoznania się z funkcjonowaniem naszego programu i do wypełnienia deklaracji internetowej.