warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Finanse firmowe

5
Feb

Jak rozmnożyć swoje pieniądze?

Sprzątanie biur
Źródło: sprzataniefirm.pl
Chcesz zainwestować własne pieniądze? Cóż, można śmiało powiedzieć, że możliwości nie brakuje. Weźmy chociażby pod uwagę to by założyć firmę! W szczególności Warszawa to miasto, w którym właściciele firm mają okazję rozwinąć skrzydła. I chociaż ryzyko w biznesie jest spore, to i tak powinniśmy sobie poradzić.
5
Feb

”Nie ma cię na facebooku? Nie istniejesz”, czyli formy promocji firmy w internecie

usługi internetowe
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet wyśmienicie stworzona strona internetowa, dopracowana w najmniejszych szczegółach i zawierająca ciekawą treść, nie spełni swojego zadania, jeśli jej oglądalność będzie nikła. Czasy, kiedy wystarczyło stworzyć atrakcyjną stronę i czekać na szturm użytkowników, odeszły bezpowrotnie.
5
Feb

Wycena przedsiębiorstwa i nieruchomości

wycena nieruchomości
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Wycena przedsiębiorstwa dokonywana jest z wielu przyczyn. Jednym z nich jest sprzedaż firmy lub jej fuzja z inną firmą. Można jej również dokonać w przypadku planów przejęcia udziałów w przedsiębiorstwie przez spółki prawa handlowego, poszukiwania inwestora, czy ubiegania się o kredyt.
5
Feb

Życie bez norm? Jak sobie trudno to wyobrazić. Być może i byłoby niekiedy przyjemnie, ale na dłuższą metę nie dałoby się tak funkcjonować

sklep
Autor: storebukkebruse
Źródło: http://www.flickr.com
Ciężko sobie wyobrazić jakąkolwiek instytucje, sklep, przedsiębiorstwo czy firmę bez konkretnych regulacji, które przeciwdziałają nadużyciom i innym sposobom negatywnych praktyk. Generalnie to tworzy się różnorodne wewnętrzne dokumenty, które maja zapobiegać złym praktykom wewnątrz organizacji, jak i regulacje zewnętrzne, dzięki którym możemy uregulować nasze kontakty ze światem zewnętrznym, a ten świat to w po prostu klienci, petenci i partnerzy biznesowi. Co by było gdyby nie było takich regulacji?
5
Feb

Jak osiągnąć sukces?

Biznes, mężczyźni
Autor: Biuro Prasowe Starter
Źródło: Biuro Prasowe Starter
Sukces jest sumą wielu elementów, głównie zaangażowania oraz kompetencji pracowników. W dużej liczbie sytuacji biznesowych odpowiednie przystosowanie do negocjacji z partnerem w sprzedaży może przynieść znaczne korzyści ekonomiczne. W tego rodzaju sytuacjach przydają się umiejętności interpersonalne, które nabywa się podczas szkolenia.
5
Feb

Start sukcesu dolnośląskich zakładów pracy jakie wynajmują sale konferencyjne

Pusta salka konferencyjna
Autor: Museum of Contemporary Art Kiasma
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie, którzy związali się z Dolnym Śląskiem z całą pewnością nie mają żadnych powodów do niezadowolenia. Miasto nie może być idealne, a zamieszkujący je ludzie z pewnością zmagają się z problemami typowymi również dla ludzi zamieszkujących inne duże miasta, nie można więc ukryć, że znakiem firmowym Wrocławia ciągle jeszcze jest dynamiczny rozwój.
5
Feb

W jaki sposób pracuje się w branży IT

inżynier informatyki
Autor: Harry Wood
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowanie jednym ze znamiennych wyróżników naszych czasów jest fakt, że większość zadań, które dotychczas wymagały dużego nakładu pracy, udało się zmodyfikować, co przełożyło się bezpośrednio zarówno na szybkość tempa pracy, jak i na jej jakość.
5
Feb

Biura w firmie|Część biurowa firmy

szafka na dokumenty
Autor: Timm Suess
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna, a potem następne - wszystkie odbywają się w jakimś miejscu. Nie zawsze przez stres zwracamy uwagi na to, jak dane biuro zostało urządzone. Ale, kiedy otrzymujemy pierwszą pracę i własne biurko do pracy, to zwracamy uwagę na to, gdzie się znaleźliśmy. Bywa, że miejsce naszej pracy raczej nas ogranicza niż motywuje do efektywnej i radosnej pracy, ale cóż nie ma, co narzekać, bo zawsze można trafić gorzej. Ale prawda jest taka, że czasem dobrze coś zmienić. Oczywiście najpierw należy porozmawiać z szefem, ale nie powinniśmy się krępować. Wiadomo, że biuro i firma to naczynia połączone. Nieistotne czy prowadzimy sprzedaż wysyłkową, czy ludzie przychodzą do nas w jakiejś sprawie. To w jaki sposób prezentuje się nasze biuro poza tym, że wpływa na klientów, wpływa zwłaszcza na samych pracowników. Dlatego biuro powinno być odpowiednio zaaranżowane i wyposażone we wszelkiego rodzaju niezbędne akcesoria, które usprawnią działanie.
5
Feb

Wynajem lokali na biura oraz sal konferencyjnych

Biura
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Dzierżawienie różnego rodzaju lokali wiąże się z wieloma powinnościami, jakich należy pilnować. W pierwszej kolejności trzeba sprawdzić, czy wszystkie elementy określonego lokalu są zgodne z zapowiedziami osoby lub firmy udzielającej lokalu.
5
Feb

W obecnych czasach PR w sieci jest niezwykle ważny

social media
Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwie każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak nader ważny dla rozwoju każdej marki jest odpowiedni marketing. Nie bez kozery mówi się, że reklama jest dźwignią handlu - wie o tym doskonale każdy, kto posiada swoją firmę. Kiedy chcesz zwiększyć sprzedaż i powiększyć zasięg swojej firmy, wówczas bez wątpienia powinieneś nieco zainwestować w odpowiednią reklamę.
Syndicate content