Siedemdziesiąt pięć tys. ludzi każdego dnia ogląda naszą ofertę, czyli jak skutecznie reklamować się w Koninie

przez | 9 sierpnia 2022
Nie od dziś wszyscy wiedzą, że najskuteczniejsza promocja to taka, którą przyswajamy nieświadomie, przykładowo czekając na skrzyżowaniu na zmianę sygnalizacji. Jak chociażby w Koninie, przy ruchliwej ulicy Kleczewskiej.

Zamontowany w tym miejscu telebim, należy do marki posiadającej sieć telebimów w miejscowości. Ten przy ulicy Kleczewskiej jest szeroki na pięć metrów, a jego wysokość wynosi cztery metrów. Bez problemów działa nawet przy trudnych warunkach pogodowych – od – dwudziestu stopni aż do sześćdziesięciu stopni na plusie. Zamocowano go przy jednym z najważniejszych skrzyżowań w mieście, przez które codziennie przemieszcza się blisko 75 tysięcy osób. To także miejsce styku najludniejszych dzielnic miasta.

telebim reklamowy LED

Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl

W bliskim sąsiedztwie znajdują się różne placówki usługowe, hotele, sklepy, banki, ale też urzędy, szkoły, przedsiębiorstwa i kościoły. Sieć telebimów posiada w mieście z jeszcze jednego ekranu, który zamocowany jest przy wjeździe do Koninie, w sąsiedztwie drogi krajowej nr 25.

Ten materiał jest dla Ciebie interesujący? Jeśli tak to, zobacz także pokrewne wątki, które mają informacje na omawiany wątek.

Na obydwóch telebimów wyświetlane są filmy promujące m.in. różne sklepy, bary, szkół i gabinetów stomatologicznych. Jak przekonują właściciele telebimów, na reklamy codziennie patrzy aż 75 000 mieszkańców Konina. Jeśli chcemy zobaczyć, jak wyglądają ekrany, wpiszmy w wyszukiwarce online sekwencję „telebim Konin Kleczewska”. W dziale graficznym umieszczone są jego zdjęcia, a w sekcji map – precyzyjna lokalizacja oraz trasa dojazdu.

Ta metoda komunikowania za pomocą telebimów wydaje się być zatem wyjątkowo korzystna dla reklamodawców. Co zrobić, żeby nasz spot był wyświetlany na telebimie? Wystarczy odwiedzić ten link. Po wpisaniu w wyszukiwarce frazy „telebim Konin Kleczewska” zostaniemy przeniesieni na platformę jego właściciela. Zawarł na niej precyzyjne parametry ekranu oraz warunki nawiązania współpracy. Powinniśmy się na nią zdecydować, jeśli poszukujemy skutecznego sposobu promocji. Nasze filmiki reklamowe umieszczone na telebimach, dotrą aż do 75 000 mieszkańców miejscowości, a krótkie filmy wideo na dłużej utkwią w pamięci, niż nawet szczególnie oryginalne postery.