W sytuacji gdy bank zdyskwalifikował wniosek o pożyczkę, zwróć się do instytucji parabankowej

przez | 13 lipca 2022
Trafiają się czasem sytuacje, kiedy nie starcza nam gotówki na wszystkie rachunki. Zdarza się, że nasze finanse tak kuleją, że zatracamy biegłość budżetową – np. przez za dużo pożyczek regulowanych w tym samym czasie.

Jeśli jesteś umieszczony w BIK i zwykłe banki odrzucają Twoje podanie o kredyt, nie musisz się poddawać – dużo innych instytucji da Ci chwilówkę bez weryfikowania Bankowego Informatora Kredytowego.

Co daje pożyczka pozabankowa

Pieniądze

Autor: Rafael Antonio
Źródło: http://www.flickr.com

Pożyczka pozabankowa – przykładowo: – to wyjście by naprawić rodzinny budżet.uzupełniające info adwokat prawo rodzinneNajczęściej są to pożyczki bez zdolności kredytowej – nie trzeba jej udowadniać. Atuty takiego wyjścia to bardzo mało procedur, jak również nie wymagana jest autoryzacja drugiej połowy. Gotówka w ciągu 15 minut znajdują się na koncie, bez konieczności wychodzenia z lokum. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy natychmiast muszą zdobyć dodatkową gotówkę, kiedy zwykły Bank nam jej odmówił. Wiele instytucji parabankowych proponuje indywidualne dopasowanie oferty do potrzeb i zdolności pieniężnej interesanta. Najczęściej konieczne jest przedłożenie oświadczenia o dochodzie. Instytucje udzielające pożyczki bez zdolności kredytowej wielokrotnie podkreślają, że nie kontrolują takich źródeł danych jak: Krajowy Rejestr Długów, Biuro Informacji Kredytowej lub BIG InfoMonitor.

Na co uważać w czasie uzyskiwania kredytu
Oczywiste jest, że pobraną pożyczkę należy spłacić. W zawartej umowie wykazane są sumy w jakich będzie naliczona grzywna, w przypadku gdyby pożyczka nie była spłacana w wskazanym czasie. Są to zwykle wysokie kwoty, z tego powodu tak ważne jest przestrzeganie wskazanych dat spłaty rat (link do strony).to opracowanie adwokat alimenty warszawaSama pożyczka także może być niespecjalnie okazyjna w kwestii naliczanych odsetek, w zestawieniu do ofert ogłaszanych w zwykłych bankach, należy pomimo to pamiętać, że w banku dokładnie badana jest nasza przeszłość tego, jak spłacaliśmy wcześniejsze zobowiązania finansowe.