Tanie przesyłki także mogą być świetnej jakości

przez | 6 września 2021
Jak wyekspediować przesyłkę? Możliwości jest parę, mianowicie; Poczta Polska, jednostki kurierskie, Paczkomaty ewentualnie niedrogie portale brokerów kurierskich. Do niedawna najpopularniejsze było ekspediowanie paczek pocztą. W tym celu należało udać się do jednostki pocztowej oraz nadać paczkę w tak zwanym okienku, najczęściej po krótszym lub dłuższym oczekiwaniu w kolejce.

przesyłka kurierska

Autor: Carl Malamud
Źródło: http://www.flickr.com

Z kolei osoby, które stawiały na wysyłkę gońcem miały 2 alternatywy; zamówienie kuriera przez telefon, ewentualnie adresant mógł sam nadać paczkę w jednostce firmy kurierskiej. W taki sposób było kiedyś. W tej chwili każdy kto ma do wyekspediowania przesyłkę – szczególnie jeżeli jest osobą prywatną – może skorzystać z oferty serwisów pośredniczących oraz upraszczających zamawianie gońca.

Kilka lat temu (2007) pokazały się pierwsze portale internetowe, tzw. platformy przesyłek. Dzisiaj w wyższym stopniu popularne określenie to broker bądź agent kurierski. Ich największą zaletą jest cena przesyłek. Kolejną ich wartością jest prostota z którą możemy zamówić posłańca – przez Sieć internetową. Każda platforma przesyłek to – z punktu widzenia nadawcy – strona www, jaka zapewnia szybką wycenę wysyłki, dobór i zamówienie gońca online.

Odwiedzamy w związku z tym stronę konkretnego serwisu. Ale podobnych portali, platform przesyłek, brokerów kurierskich działa w tej chwili około 100! Jakim sposobem zatem znaleźć i wybrać tego najtańszego lub najlepszego? Można wpisać w wyszukiwarkę przykładowo broker kurierski, niedrogi goniec względnie tanie przesyłki zagraniczne. Parę początkowych witryn będą to adresy jak też reklamy (czytaj pozycjonowanie firmy w internecie) tych właśnie portali. Więcej w tym temacie znajdziesz tu:

Jest też opcja wygodniejsza i przede wszystkim zapewniają gwarancję dobrego wyboru. Miast zdawać się na ślepy los albo tracić czas na sprawdzanie tego samego w wielu portalach starczy zapamiętać jeden nieskomplikowany adres porównywarki cen paczek.

kurier

Autor: Jason Lawrence
Źródło: http://www.flickr.com

Tu wystarczy wypełnić jeden nieskomplikowany formularz (informacje o paczce), żeby automatycznie określić wartość przesyłki w kilkudziesięciu najważniejszych serwisach brokerów po czym być przekierowanym do najodpowiedniejszego z nich. W ten sposób możesz zaoszczędzić sporo czasu a także pieniędzy tak na przesyłkach krajowych jak też zagranicznych.

Jeśli chcesz kupić coś niezwykle ciekawego, spójrz na stronę tej spółki, znajdziesz w tamtym miejscu wiele bardzo tanich ofert.

Niebłahą zaletą jest również wygoda takiego podejścia.

Porównaj ceny na :