Atrakcyjny sposób na reklamowanie swojej firmy – długopis reklamowy

przez | 6 września 2021
Otrzymujemy czasem długopisy w różnych instytucjach. A to przy otwarciu konta w banku, albo gdy w drukarni zamawiamy ulotki. Wiadomo, że długopis, który dostajemy ma logo firmy, od której ten długopis dostaliśmy. Tego typu długopisy reklamowe są naprawdę o wiele lepsze niż ulotki. Tworząc długopis, musimy podać nazwę firmy, adres oraz numer telefonu, a na sto procent ktoś skorzysta z informacji na nim zapisanych. Wiadomo, że ulotkę najczęściej wyrzucamy, a fajny długopis okazuje się przydatny.

długopis promocyjny

Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy, ponownie sięgniemy do biurka po długopis to zobaczymy logo firmy, więc gdy przyjdzie cokolwiek znowu zmawiać czy kupować, zapewne pójdziemy tam, gdzie dostaliśmy długopis. Chociaż oczywiście nie po to, żeby otrzymać kolejny długopis, a po to by zrealizowano dla nas konkretną usługę. Firmy, które mają długopisy reklamowe z nadrukiem muszą pamiętać, że tylko jakość usług jest w stanie ich obronić. Jeżeli usługa okaże się na słabym poziomie to, niestety klient nie przyjdzie już do nas nawet gdyby otrzymał cały worek ładnych długopisów.

promocyjne długopisy

Autor: Howard Lake
Źródło: http://www.flickr.com

Pokaż mi, czym piszesz…

Często widać, kto z usług, jakich firm korzysta. Ludzie sami nawet nie zwracają na to zbytnio uwagi, a widać to bardzo dobrze, m.in.

Jeżeli interesuje Cię przedstawiany artykuł, odszukaj witrynę (www.foliograf.pl/oznakowanie-reklamowe/oklejanie-samochodow/), która przedstawia zbliżone tematycznie wątki, też będą zapewne ciekawe.

przez bezpłatne gadżety, z których chętnie korzystamy. Nie jest istotne czy to bezpłatny breloczek do klucza czy długopisy, na każdym z tych gadżetów jest logo firmy, która nam owy gift wręczyła. Oczywiście , że czasem jest tak, że na ulicy osoby rozdające ulotki dorzucają do tego smycze do telefonu lub inne mini podarki, stąd też posiadamy dużo różnego typu ciekawych gadżetów. Jeśli na przykład na danym prezencie jest nazwa firmy i telefon to można, jeżeli tylko będzie taka konieczność, bardzo szybko znaleźć numer telefonu do firmy. Jest to bardzo dobre rozwiązanie marketingowe – zobacz tu: .

Za dużo ulotek już otrzymaliśmy i to nieważne czy dające możliwość rabatu, po prostu mamy po dziurki w nosie zbędnej makulatury. Uważamy, że długopis, kubek, czy inna mała rzecz jest o wiele lepszym rozwiązaniem. Jednak też wolimy dostawać takie rzeczy wtedy, kiedy znajdujemy się w biurze danej firmy a nie na ulicy. Zanim, więc jako firma reklamująca się na długopisach, podejmiemy jakieś marketingowe działanie na dużą skalę dobrze byłoby zrobić research rynku. Dobrze dowiedzieć się, co myślą na nasz temat nasi obecni lub potencjalni klienci.
Opracował