Warto wynająć billboardy

przez | 9 lipca 2021
Billboardy to dobry plan na reklamę

Każdy pomysł na reklamę okazuje się dobry, kiedy ma szansę ją widzieć jednorazowo wielka rzesza ludzi. Dlatego tak sporym zainteresowaniem cieszą się billboardy, które mieszczą się przy mniejszych oraz znaczniejszych trasach, dzięki czemu istnieje możliwość, że zauważy je rzeczywiście duże grono osób.

billboard reklamowy

Autor: FaceMePLS
Źródło: http://www.flickr.com
Praktycznie nie ma ewentualności, żeby kierowcy przejechali obok takiej reklamy i nie zwrócili na nią wzroku, dlatego praktycznie nie zdarza się, by któraś tablica postawiona przy trasie okazała się pusta. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu możemy stać się pewni, że będzie ona widoczna również w środku nocy.

billboard reklamowy na ścianie budynku

Autor: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com

Stojące lub wiszące

Mamy szansę zadecydować się na billboardy (przykładowo: które będą umieszczone dosyć wysoko, a więc będą widoczne już z dużej odległości, lecz mamy szansę też zdecydować się na takie, które będą postawione na ziemi. Dzięki temu będziemy mieli szansę zadecydować, czy powinny być dostrzegane bardziej przez kierowców, czy może przez przechodniów, spacerujących chodnikiem. Możemy także nająć takie tablice, które będą w formie trójkąta, a zatem będą wystawione na trzy strony, przez co jeszcze powiększymy ilość ludzi, która będzie mogła się spotkać z naszą reklamą. Wciąż najistotniejsze jest to, by formę reklamy dopasować odpowiednio do naszych potrzeb i do docelowej grupy, do której pragniemy dojść.

Zobaczmy jak wygląda wypożyczenie

Warto się dopytać na jakich zasadach odbywa się wypożyczanie takiego billboardu, ponieważ jedynie w ten sposób będziemy mieli szansę ocenić, czy jest to coś właściwego dla nas. Przykłady lokalizacji w tym źródle: billboardy w Gorzowie Wielkopolskim. Jeżeli skontaktujemy się z firmą, która oferuje nam taki wynajem, to możemy stać się pewni, że przy pomocy odpowiedniego preparatu oraz specjalnego papieru nasza reklama (baner świetlny) będzie się utrzymywała, bez względu na to, jakie warunki atmosferyczne akurat będą panowały. Dzięki tej wiedzy będziemy mieli świadomość, że bierzemy odpowiednią reklamę, która może zostać założona zarówno latem, jak i zimą, a zatem cały czas będzie do nas przyciągała kolejnych klientów.