Obecnie warto inwestować we własny rozwój

przez | 9 lipca 2021
Dzisiaj łatwo rozpłynąć się w oceanie nijakości. Bardzo trudno jest się wyróżnić. Ci, którzy nawet chcą tego dokonać trafiają na beton. Zgłaszają się do różnorodnych reality show albo talent show i odkrywają się przed całą Polską. Robią to, bo pragną być znani i coś zdobyć, to jest okej, nie ma co tego negować, co z tego, ponieważ są tylko marionetkami w rękach zawodowych graczy – fachowców z branży medialnej. Zakończy się sezon talent show, pojawią się kolejni, a Ci co do tej pory byli rokujący nadzieję na przyszłą karierę zostaną prędko zapomniani.

To oczywiście utrudnienie w każdej sferze życia. Wiedzą o tym ludzie, jacy byli na szczycie, a teraz są zmuszeni schylać się bardzo nisko, ażeby podnieść coś z podłogi. Nie da się zawsze być na samym szczycie, sława trwa zazwyczaj przysłowiowe pięć minut. To nie znaczy jednak, iż trzeba w ogóle zrezygnować z wszelkich prób.
Zgodnie z dewizą: żyć szybko, umierać młodo, niekiedy korzystniej przeżyć krótkie, acz ekscytujące życie niż męczyć się sto lat w niepokojach i chorobach. Może to zbyt mocny przykład, lecz uzmysławia on w jakim sensie można podejść do tego problemu.

Ten serwis internetowy pożyczka pod mieszkanie zawiera wciągające dane na opisywany wątek, więc, jeżeli ta problematyka Cię ciekawi, to zobacz to obowiązkowo.

Podejdź do życia, jak do przygody, która ma po prostu koniec. No okej, ma, ale nie trzeba o tych zagadnieniach myśleć, zrób więc wszystko, żeby żyło Ci się dobrze każdego dnia. Za często patrzysz w niebo, liczysz na cud?

To bezcelowe, bo cuda nie istnieją, wiem, że zdajesz sobie z tego sprawę, ale jednak po raz kolejny wierzysz, że jednakże, iż kto wie dziś właśnie się poszczęści…Zamiast tego kształć się ciągle, chcesz się lepiej prezentować, mieć korzystniejsze relacje w kontaktach międzyludzkich zapisuj się na szkolenie interpersonalne ( ciekawa oferta umiejscowiona jest tutaj), chcesz wykształcić w sobie cechy przywódcy, gdyż to pomoże Ci zrobić karierę w Twojej branży, nie czekaj ani chwili dłużej, skorzystaj ze szkolenia z zakresu przywództwa.

szkolenie

Autor: QSC AG
Źródło: http://www.flickr.com

Takich, i paru pozostałych, pomocnych umiejętności nie nauczysz się siedząc w mieszkaniu i myśląc lub spoglądając w niebo oczekując na gwiazdkę z nieba. Tylko praca nad własnym charakterem i parcie do przodu (ale nie „na szkło”) sprawi, że będziesz prawdziwym zawodnikiem, a nie gwiazdką na jeden sezon, o jakiej wszyscy prędko zapomną. I jeszcze coś, nie oczekuj drogi na skróty, aby coś osiągnąć potrzebujesz kluczy, wyważenie drzwi może i dobre, ale tylko w filmach.