Sieć monitorów multimedialnych w sektorze reklamowym

przez | 9 lipca 2021
Billboard to nośnik promowania o sporych wielkościach, zazwyczaj występującym w postaci tablicy, lub plakatu. Wykorzystywane są w reklamie zewnętrznej. Billboardy mogą być podświetlone, by były widoczne w porze wieczornej. Billboardy Rzeszów są statyczną reklamą, którą spotykać można niemal wszędzie, nie jedynie w wielkich miastach, lecz także na wsiach, lub przydrożnych gruntach.

billboardy oraz telebimy reklamowe

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Jej uniwersalność pozwala na konstruowanie komunikatów reklamowych dla jakiejkolwiek grupy konsumentów. Billboard jest najstarszym nośnikiem promocji wielkoformatowej. Olbrzymie plakaty uwidoczniano już na początku przeszłego stulecia, przeważnie na frontonach budowli. Obecnie billboardy Rzeszów instalowane są też oddzielnie na specjalnych słupach – .

reklama na billboardzie

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Interaktywny ekran jest gatunkiem billboardu gwarantującym dopasowanie kampanii do poszczególnych potrzeb klienta.

Wiedz, że nasze odsyłacze (http://raczynski-kancelaria.pl/specjalizacje-prawo-umow) prowadzą wyłącznie do najbardziej ciekawych stron, na których odnajdziesz tylko wartościowe dane.

Przynosi pełną uniwersalność w wyborze czasu, jak i rozciągłości trwania kampanii. Technologia cyfrowa dostarcza możliwość kształtowania przekazów reklamowych na bieżąco i zezwala na nadzwyczaj powiększony kontakt z konsumentem.

Największą wartością mobilnego billboardu (Rzeszów) jest to, że nie jest on ograniczony do jednego miejsca, jest możność poprowadzenia kampanii reklamowych w wyselekcjonowanych, najatrakcyjniejszych pozycjach w całego kraju. Duży ekran o ogromnej rozdzielczości, w połączeniu z preferencyjną lokalizacją przynosi dużą efektywność przekazywanego tekstu reklamowego.

Tam, gdzie konieczne jest szybkie montowanie i częsta zmiana lokalizacji reklamy, przenośny LED jest najlepszym rozwiązaniem.

Ten aktualny artykuł (http://raczynski-kancelaria.pl/wspolpraca-rzetelnosc) zaciekawił Cię tak bardzo, że masz chęć na kolejne? Niezwykle nas to cieszy. Więc zaloguj się w ten link.

Trwałość konstrukcji, oraz zdalne sterowanie kątem ustawienia ekranu sprawia, że mobilny ekran można postawić praktycznie w każdych warunkach i w każdym miejscu. Przenośna reklama na okazałym ekranie, przyciągnie spojrzenie wszelkiego przechodnia i na pewno pozostanie zapamiętana.

Taki wariant billboardu (Rzeszów) jest nośnikiem reklamy w formie ekranu wizyjnego, składającego się z diod LED. Przewagą nad wielkoformatowym ekranem plazmowym jest widoczność obrazu pomimo sporego nasłonecznienia. Ten ekran jest możliwość zamontować zarówno na zewnątrz jak i w środku obiektu.