Skuteczna reklama na telebimach – kto właściwie może myśleć o wymienionej formie promocji?

przez | 9 lipca 2021
Telebimy już od jakiegoś czasu są nieodłącznym elementem miejskiego pejzażu. Najczęściej właśnie na terenie największych miast iskrzące się wielobarwne ekrany wyrastają niczym grzyby po deszczu. Wybór położenia telebimów także nie jest przypadkowy. Wybierane oczywiście są takie zakątki czy aleje, gdzie w czasie dnia pojawia się najwięcej ludzi. Dobrą lokalizacją z pewnością są place położone na przeciwko największych przystanków autobusowych. A im więcej podróżnych zobaczy daną reklamę, tym lepsze będą rezultaty przeprowadzonej kampanii.

reklama

Autor: Roberto Nieves
Źródło: http://www.flickr.com
Gdybyśmy mieli szczerze odpowiedzieć na pytanie postawione w temacie tego omówienia, to trzeba byłoby powiedzieć, że reklama (zmiana koloru samochodu) na telebimach w zasadzie może być użyta w czasie kampanii reklamowej każdego przedsiębiorstwa albo super samu, czy ogólniej, punktu usługowego. Równocześnie można byłoby śmiało dopatrzyć się pewnych prawidłowości. Otóż, w danym mieście reklamują się zasadniczo jedynie te firmy, które właśnie tutaj mają swoje biuro – przecież mieszkańcy Kalisza czy Szczecina raczej nie będą zainteresowani usługami fryzjerskimi oferowanymi na południu kraju. Wspomnianą zasadę rzecz jasna niełatwo jednak odnieść do tak zwanych sieciówek, czyli placówek, a konkretniej sklepów bądź szkół, które prowadzą działalność w paru czy nawet kilkunastu miastach – gdzie stoi telebim rzeszów.

Telebim Rzeszów czy raczej telebimy w Przemyślu? Takie pytania mogą sobie każdego dnia zadawać kapitaliści z obszaru woj. podkarpackiego. Te wątpliwości zapewne mogą rozwiać kompetentni pracownicy agencji reklamowych. A tę formę promocji wcale nie trzeba ograniczać tylko do promowania hoteli, kawiarni czy centrów handlowych. Przypomnijmy więc, że na telebimach można śmiało reklamować wszelkiego rodzaju produkty: zarówno świetny kosmetyk, jak i karmę dla zwierząt, a lokalizacja barwnego ekranu ma tu drugorzędne znaczenie.

Czy szukasz nowych informacji na opisywany wątek? Jeśli tak, to przenieść się do portalu (http://www.zelwak.pl/), na którym znajdziesz fascynujące wiadomości, które zapadną Ci w pamięć na długi czas.

/J]

przedsiębiorca

Autor: Benjamin Linh VU
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli po paru dniach namysłu dany przedsiębiorca w jednej chwili stwierdzi, że telebim Sanok, czy dokładniej taki sposób reklamy w tym mieście, jest strzałem w dziesiątkę, to równocześnie ten człowiek biznesu musi mieć świadomość, że ekran nie będzie oddany na jego osobisty użytek – . Jeśli kiedykolwiek patrzyliśmy na telebim przynajmniej przez minutę, to świetnie wiemy, że w rzeczywistości na ekranach są wyświetlane cykliczne prezentacje wielu przedsiębiorstw, usług bądź konkretnych produktów.