Odwiedziny w banku? czy mobilne konto dla firm z przyszłością i kawa…

przez | 9 lipca 2021
Właściciel Firmy, stawiający pierwsze kroki na drodze własnego interesu, ma zazwyczaj głowę pełną pomysłów, jest pełen zapału, chce zawojować cały świat i dorobić się więcej pieniędzy niż Bill Gates i Steve Jobs razem wzięci. A zarazem też liczy każdy grosz. Dlatego też, istotne jest by rachunek bankowy, ,którego będzie używał było korzystne cenowo, a najlepiej gdyby to było bezpłatne konto firmowe. To w takim razie które jest najlepsze konto dla początkujących firm?

gotówka

Autor: Mark Hodson Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy przyglądnąć się kontom dla firm, oferowanym przez instytucje bankowe okazuje się, że drugie miejsce, w rankingu kont otwartych przedsiębiorstwom znajduje się: Pakiet Meritum Bez Granic i Pakiet Meritum Rozwoju.

Pakiet dla firm można założyć całkowicie przez usługę bankowości elektronicznej już w 15 minut, bez obowiązku parafowania dokumentów przywiezionych przez dostawcę lub odwiedzenia placówki.

Przedsiębiorca, który korzysta z konta w zestawie Meritum Bez Granic, może radować się nie tylko brakiem opłat za obsługiwanie rachunku, bezpłatnymi przelewami krajowymi zarządzanymi przez sieć, ale również wypłatami pieniędzy z którychkolwiek bankomatów na terenie całego kraju. Zestaw Firmowy Meritum Bez Granic obsługiwany jest bez żadnych opłat w systemie bankowości elektronicznej i daje możliwość otrzymania nieodpłatnych i w pozostawionej do wyboru ilości, kart debetowych dla pracowników – sprawdź w aktualnym rankingu na zawartość Pakietu Meritum Bez Granic, Meritum Rozwoju wchodzi: rachunek bieżący główny prowadzony w złotówkach, konta dołączone prowadzone w złotówkach oraz w walucie obcej. Oprócz tego do do konta firmowego wydawane są gratisowe karty debetowe. Użytkownik tego rachunku nie zapłaci za posługiwanie się kartą bankomatową pod warunkiem dokonania za jej pośrednictwem przelewów bezgotówkowych na kwotę co najmniej 200 zł miesięcznie.

Nie wahaj się dłużej – kliknij tu – zobaczysz tam uwagi spod linku dotyczące tej tematyki, one też z pewnością niezwykle Cię zainteresują.

Rachunek firmowy jest całkowicie aktywne 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli szukasz analogicznych informacji, co te omówione w naszym tekście, to w artykule znajdującym się tu z pewnością je odnajdziesz.

Komfortowo oraz intuicyjnie dokonuje się wszelkiego typu transakcje takie jak: przelewy elektroniczne, zlecenia stałe, kontrolowanie historii przelewów, zasobu konta.