Jakie miejsca są najlepsze do organizacji targów? Hotel to niezwykle ważny aspekt

przez | 9 lipca 2021
Miejscami, które najchętniej brane są pod uwagę w przypadku planowania targów czy imprez masowych w Polsce są Warszawa, Kielce i Kraków. Dzieje się tak , gdyż możemy zaobserwować tam bogatą infrastrukturę ściśle związaną z tego typu eventami. Co jest oczywiste, w tym przypadku, znaczącą rolę odgrywają nie tylko zabudowania stricte przeznaczone pod wystawiennictwo, ale także pozostałe powiązane z obsługą gości. Kluczowym zagadnieniem jest w tym przypadku infrastruktura noclegowa, która musi spełniać wymagania poszczególnych wystawców i odwiedzających.

konferencja w hotelu

Autor: Events Bali Discovery
Źródło: http://www.flickr.com
Planując wyjazd na targi, hotel warto zarezerwować przynajmniej dwa miesiące wcześniej, ponieważ na miejscu w dniu targów bardzo często mamy do czynienia z sytuacją, gdy najbliższe miejsca noclegowe, o w miarę akceptowalnym standardzie, możemy znaleźć dopiero wiele kilometrów od miejsca, w którym odbywać się będzie wydarzenie, na które przyjechaliśmy. Stąd też na pewno popularność wymienionych na początku miast – oferują one ogromną infrastrukturę noclegową. Dodatkowo większość z tych obiektów podjęło współpracę z portalami, dzięki którym mamy zapewnione niższe ceny – .

konferencja organizowana w hotelu

Autor: Events Bali Discovery
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli firma, w której pracujemy bierze udział w targach mających miejsce w danym obiekcie, można również dogadać się z zarządem lub [oferty pracy holandia od zaraz – job service] właścicielem hotelu w kwestii podpisania umowy o ciągłej kooperacji. Korzyści z takiego rozwiązania są, co jest pewne, obopólne: my mamy dzięki temu niższe ceny, natomiast hotel ma zapewnionych klientów oraz bardzo często polecenia. Już słuchacze pierwszego roku uczelni ekonomicznych uczą się, że najlepszą reklamy jest zdanie zadowolonego klienta.

W przypadku, gdy jednostka organizująca targi, ani miejsce noclegowe, nie oferuje wyżywienia – należy poszukać go, tak samo jak hotelu, z odpowiednim wyprzedzeniem. Rozważmy wtedy opcję cateringu – połączonego z poczęstunkiem na stoisku wystawienniczym.

Jeśli zaintrygował Cię niniejszy materiał, śmiało przeczytaj dodatkowe uwagi ze strony (https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-nie-zglosiles-darowizny-fiskusowi) opisywanej tematyki – one również okażą się dla Ciebie interesujące.

Ten rodzaj działania obniży nam koszty, ale też przytrzyma większość gości przy naszym stoisku dłużej niż przy innych. W ten sposób na pewno zostaniemy zapamiętani oraz zbudujemy fundamenty do uzyskania trwalszych relacji z potencjalnym kontrahentem. Jest rzeczą ogólnie znaną, iż w trakcie spożywania smacznego posiłku, wydzielają się endorfiny odpowiedzialne za poczucie przyjemności. Bardzo wskazane jest, aby z tym uczuciem był kojarzony nasz biznes.

Więcej informacji –