W sytuacji gdy bank zdyskwalifikował wniosek o pożyczkę, zwróć się do instytucji parabankowej

przez | 9 lipca 2021
Trafiają się czasem sytuacje, kiedy nie starcza nam gotówki na wszystkie rachunki. Zdarza się, że nasze finanse tak kuleją, że zatracamy biegłość budżetową – np. przez za dużo pożyczek regulowanych w tym samym czasie.

Jeśli jesteś umieszczony w BIK i zwykłe banki odrzucają Twoje podanie o kredyt, nie musisz się poddawać – dużo innych instytucji da Ci chwilówkę bez weryfikowania Bankowego Informatora Kredytowego.

Co daje pożyczka pozabankowa

Pieniądze

Autor: Rafael Antonio
Źródło: http://www.flickr.com

Pożyczka pozabankowa – przykładowo: – to wyjście by naprawić rodzinny budżet.

Masz ochotę przeczytać więcej tego typu wiadomości? Jeśli tak, to sprawdź to uzupełniające info, gdyż także Cię na pewno zaciekawi.

Najczęściej są to pożyczki bez zdolności kredytowej – nie trzeba jej udowadniać. Atuty takiego wyjścia to bardzo mało procedur, jak również nie wymagana jest autoryzacja drugiej połowy. Gotówka w ciągu 15 minut znajdują się na koncie, bez konieczności wychodzenia z lokum. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy natychmiast muszą zdobyć dodatkową gotówkę, kiedy zwykły Bank nam jej odmówił. Wiele instytucji parabankowych proponuje indywidualne dopasowanie oferty do potrzeb i zdolności pieniężnej interesanta. Najczęściej konieczne jest przedłożenie oświadczenia o dochodzie. Instytucje udzielające pożyczki bez zdolności kredytowej wielokrotnie podkreślają, że nie kontrolują takich źródeł danych jak: Krajowy Rejestr Długów, Biuro Informacji Kredytowej lub BIG InfoMonitor.

Na co uważać w czasie uzyskiwania kredytu
Oczywiste jest, że pobraną pożyczkę należy spłacić. W zawartej umowie wykazane są sumy w jakich będzie naliczona grzywna, w przypadku gdyby pożyczka nie była spłacana w wskazanym czasie. Są to zwykle wysokie kwoty, z tego powodu tak ważne jest przestrzeganie wskazanych dat spłaty rat (link do strony).

Jeśli zainteresowała Cię taka kwestia, śmiało wejdź na ten odnośnik – to opracowanie z pewnością również okaże się warte Twojego zainteresowania!

Sama pożyczka także może być niespecjalnie okazyjna w kwestii naliczanych odsetek, w zestawieniu do ofert ogłaszanych w zwykłych bankach, należy pomimo to pamiętać, że w banku dokładnie badana jest nasza przeszłość tego, jak spłacaliśmy wcześniejsze zobowiązania finansowe.