Mobile aplikacje coraz lepiej znane!

przez | 9 lipca 2021
Według świeżych wyliczeń w App Store udostępniono już prawie 600 tys. aplikacji na telefon, w tym około 450 tys. jest nadal możliwa do pobrania i bez problemu dostępna w sklepie .

Telefon dotykowy Nokia Asha 311

Autor: NOKIA
Źródło: NOKIA
Android Market świętował nie dawno pół miliona, póki co tylko 320 tys. jest do pobrania. To ciągle niedościgniona czołówka i póki co zapowiada się, że jeszcze długo tak zostanie, ponieważ na dopiero następnym miejscu jest serwis Ovi Store z 50 tys. aplikacji w bazie.

Następna pozycja toBlackBerry AppWorld ma około 40 tys., Marketplace 35 tys., a końcówkę zamyka znany i również popularny Samsung Apps około 10 tys. . Nie wiadomo czy to dobra wiadomość, ale w sklepie zarządzanym przez Apple jest już ponad 1100 polskich aplikacji, a w Marketplace około 200.

Oferowane w tych serwisach aplikacje pomogą praktycznie w każdej dziedzinie życia.

Podoba Cię tego typu tekst? W takim razie sprawdź jeszcze to, w tym miejscu również znajdują się wyłącznie świetne informacje (https://www.cpsens.pl/seksuologia.html), które na pewno Cię zaciekawią.

Aplikacje na ipada to nie tylko organizatory, gry i gadżety. Możemy znaleźć programy narzędzia wspierające zarządzanie firmą czy zasoby multimedialne, ale także programy edukacyjne i nawigacje. Należy wspomnieć, że wiele aplikacji jest płatnych, często ich koszt to kwota rzędu od kilku do kilkunastu dolarów. Nie znaczy to, że darmowe aplikacje na telefon są gorsze. Po prostu ich funkcjonalność jest często mniej rozwinięta. Wymienione aplikacje przydają się nie tylko w telefonach komórkowych, ale również w tabletach (tu dowiesz się więcej).

Co ciekawe aplikacje pisane są zarówno przez firmy programistyczne, jak i przez indywidualnych pasjonatów, którzy następnie udostępniają swoje rozwiązania. Na koniec warto dodać, że samodzielne stworzenie aplikacji telefon (zobacz praca call center) komórkowy (Telefony komórkowe, komórki, smartfony, smartphone – to może skorzystać zarówno z coraz popularniejszych szkoleń jak i z masy udostępnionych turtoriali w Internecie.