Jeżeli interesuje Cię franczyza Szczecin ma niewątpliwie mnóstwo do zaoferowania

Znudziła Cię praca na etacie? Szukasz nowych wyzwań? Pragniesz zmienić coś w swoim życiu i rozpocząć własną działalność, ale nie wiesz od czego zacząć?


Nie panikuj, doradzimy co zrobić.
przycisk drukowania
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com


firm
Autor: ITU Pictures
Źródło: http://www.flickr.com


Teraz niesłabnącą popularnością może poszczycić franczyza Wrocław, Katowice, Warszawa - lista miejscowości, w których tego rodzaju biznes dynamicznie się rozwija jest niezmiernie długa. Pojawia się pytanie: skąd tak duże zainteresowanie i czym tak naprawdę jest franczyza? - czytaj na ten temat na dagrassogroup.pl. To pewien system sprzedaży towarów, usług czy też technologii oparty na ścisłej kooperacji między dwoma niezależnymi zarówno prawnie jak i finansowo przedsiębiorstwami. W praktyce oznacza zaś prowadzenie własnego biznesu pod znanym logo. Należy jednakże nadmienić, że nie istnieje jedna uniwersalna definicja opisywanego pojęcia. Funkcjonujące w dostępnej literaturze a także dyskursie medialnym objaśnienia są dosyć zróżnicowane. Na naszym rodzimym „podwórku” franczyza pojawiła się przeszło dwadzieścia pięć lat temu - tu o franczyzie we Wrocławiu.
Niewątpliwym atutem owej formy inwestowania jest wsparcie, jakie, licencjobiorca otrzymuje od swego franczyzodawcy (pakiet szkoleń, know how, czyli wszystkie potrzebne informacje dotyczące metod prowadzenia biznesu, opracowywania strategii marketingowych etc.) Siłą rzeczy bardzo niweluje to Ryzyko fiaska.