W różnych marketach stosowany okazuje się telebim

W różnych marketach stosowany okazuje się telebim

W różnych marketach stosowany okazuje się telebim
Telebim powinien podmieniać pokazywany obraz

Żyjemy w czasach, kiedy już nikogo nie zaskakuje, że cały czas jesteśmy pod okiem kamer, które zapisują większość naszych zachowań. Jednakże czasem zdarza się tak, że ludzie nie pamiętają, iż dobre kamery pojawiają się także w marketach, więc nie warto kraść, bo i tak będą złapani.

reklama na telebimie

Autor: waylonscott
Źródło: http://www.flickr.com
Przez to również, często w sklepie mamy szansę zauważyć telebim (przykład: telebim w Legnicy – c.h. Ferio), zainstalowany przy wejściu do marketu, albo przy kasach, a na nim wyświetlane są obrazy z przeróżnych kamer rozłożonych po markecie, dzięki czemu mamy szansę uważnie przyjrzeć się temu, co zrobią kolejni klienci. To z jednej strony takie przypomnienie dla klientów, że cały czas są na widoku, nawet gdy znajdują się w pustej alejce, a z drugiej strony, okazuje się to też usprawnienie dla ochroniarzy, którzy w ten sposób mogą kontrolować co ma miejsce na terenie marketu.Samodzielnie decydujemy jak spory musi on być

Tego rodzaju ekrany są w przeróżnej wielkości, a zatem samodzielnie zdecydujemy jak wielki musi być ten, który zostanie zamontowany w naszym sklepie. Czy będziemy na nim pokazywać pojedyncze obrazy, czy ekran podzielimy na pół, a nawet na parę pomniejszych części oraz równocześnie będziemy pokazywali obraz z przeróżnych kamer. Najistotniejsze okazuje się to, by wszystko było odpowiednio przeanalizowane oraz dobrane, tak żeby bez problemu było można zauważyć co się dzieje na sklepie, nawet wówczas, jeżeli nasz ekran będzie podzielony na kilka okienek. Szczegóły: .

Jego wykorzystanie okazuje się szerokie

Takie telebimy są tak świetnie zrobione, że coraz częściej ich wykorzystanie się poszerza oraz rozpoczynają nam one znacznie częściej dotrzymywać towarzystwa w życiu. Dostrzegamy je na ulicach, w środkach komunikacji publicznej, w marketach, a to tylko pokazuje, że mogą one funkcjonować w różnych dziedzinach. A skoro działają w tak różnorakich sytuacjach, to muszą być odpowiednio zrobione.

admin

Comments are closed.