Co możemy kupić za mniejsze pieniądze - gazetki promocyjne

Dziś w każdym sklepie są promocje. O niektórych wiemy ze stron www, o niektórych z gazetek promocyjnych. A o części dowiadujemy się , gdy jesteśmy w sklepie. Jeżeli chodzi o drogerie to gazetki promocyjne są strzałem w dziesiątkę. Kobiety często muszą zrezygnować z kupna któregoś kosmetyku, bo cena jest zbyt wysoka. Ale, kiedy tylko zauważą, że jest jakaś promocja od razu idą do sklepu z kosmetykami by kupić wymarzony produkt.

wyprzedaż
Autor: cheeseslave
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego kiedy ktoś wręcza nam którąś z kolei gazetkę promocyjną weźmy ją ze sobą. W niej zauważmy, co można kupić w naprawdę niskich cenach. Co ważne widzimy datę promocji. A to prowadzi do tego, że nie będziemy przepłacać. Wiadomo, że często trzeba kupić kosmetyki w zwykłej cenie. Jednak naprawdę warto sprawdzać, jakie promocje są akurat w drogeriach, bo będziemy mile zaskoczone, gdy okaże się, że za dwie doby będzie rabat na drogi perfum, który mamy zamiar kupić. Szczególnie, kiedy portfel świeci pustkami, a jakiś kosmetyk przydałby się bardziej niż bardzo.

Moc promocji w gazetkachKażda kobieta doskonale wie, że powinna posiadać zawsze pod ręką piękną szminkę i perfumy. Nie są to jednak niedrogie rzeczy. Ale mimo to każda z nas jest w stanie sobie na taki wydatek pozwolić, trzeba tylko pamiętać o promocjach. Jeżeli regularnie będziemy zerkały na gazetki promocyjne to na sto procent damy radę za niewielkie pieniądze kupić naprawdę świetne kosmetyki. Dlatego jeżeli nasza kosmetyczka jest pusta, to zróbmy listę tego, co są nam potrzebne i systematycznie kupujmy wszystko z naszej listy. Ale może być tak, że posiadamy zdecydowanie zbyt wiele kosmetyków. W takim wypadku trzeba zrobić z nimi porządek zanim postanowimy kupić następny kosmetyk nawet na promocji. Po pierwsze należy posprawdzać daty ważności, wiadomo to, co jest po terminie wyrzucić. Potem musimy sprawdzić konsystencję poszczególnych kosmetyków. Czasem ich złe przechowywanie sprawia, że również nadają się do wyrzucenia. W chwili, gdy zrobimy porządek w tym, co posiadamy będziemy doskonale wiedziały, co warto dokupić, a który zakup jest zbędny. W takim momencie możemy na spokojnie wziąć do reki gazetki promocyjne z różnych drogerii i sprawdzić czy w promocji są produkty, których potrzebujemy.